Tablet, který milujete


0
Categories : Zboží


iPad jistě znáte
První iPad byl, dá se říct, jen o něco větší iPhone. Proto mnozí lidé nechápali, v čem tkví jeho přínos. Nevěděli, k čemu by jim byl kříženec telefonu a počítače. Jenže kdo iPad zkusil, ten si na něj většinou velice rychle zvykl. Stejně jako všechny ostatní produkty od Applu, i iPad je opravdu kvalitní nejen po stránce hardwaru, ale především tím co má uvnitř. I iPad má perfektně promyšlený software, který fanouškům Applu není nutné nijak zvlášť představovat. Je uzavřený, takže se do něj nedostane každý malware, a zároveň si ho můžete vyšperkovat mnoha zajímavými aplikacemi.

ipad

Idea tabletu spočívala především v tom, že je to jakýsi elektronický zápisník. Mnoho studentů iPad používá jako poznámkový blok. Jenže je lepší než ten papírový. Díky mnoha skvělým kancelářským aplikacím si můžete na tabletu psát přednášky nebo zápisky ze seminářů, které můžete hned upravovat jako na počítači – a dokonce pomocí speciálního pera můžete přidávat obrázky, videa i podtrhávat důležité poznámky. A díky svým kompaktním rozměrům a nízké váze jej najdete u mnoha studentů, kteří jej vyměnili za počítač nebo notebook.

apple ipad

Jeho přednost je zároveň slabina
To, že je iPad lehký a dá se snadno přenášet nejen v batoh, aktovce či kabelce, ale i v ruce, má i nevýhodu v tom, že při přenášení se může snadno poškodit. Zejména pokud máte novější model, je ideální ho nosit v obalu. Mnohé obaly jsou opravdu designovky, a navíc v mnoha z nich najdete i zabudovaný stojan s klávesnicí, který z vašeho iPadu v mžiku udělá psací stroj.

Máte opravdu drahý iPad? Vyberte si na něj pouzdra, kryty a obaly na Apple iPad Air 11 (2024) s čipem M2. Právě tento iPad je zlatá střední cesta a stojí v průměru 20 tisíc korun, proto si určitě zaslouží ochranu před rozbitím v podobě obalu či pouzdra. Obal stojí pár korun, ale výměna rozbitého displeje násobně více.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.