Zabavte své děti


0
Categories : Zboží

V současné době tráví děti hrozně moc času doma. Obzvlášť teď v korona krizi je celá situace ještě horší. Udělat tedy dětem program je obtížnější a obtížnější. My vám dnes přinášíme typy na aktivity, které můžete dělat v pohodlí domova! Zároveň se při nich zabaví nejen děti, ale i zbytek rodiny – zkrátka, jedná se o ideální způsob zábavy, to nám můžete věřit.

Prvním způsobem, jak zabavit děti doma je stavět si domečky. Máte staré matračky a deky? Vytáhněte je! Určitě se budou hodit i polštáře, nebo duchny. Zkrátka pro stavbu krásného bunkru můžete použít téměř vše, co máte po ruce. Další variantou je, koupit si domeček pro děti do bytu. Tyto domečky můžete různými způsobem propojovat s bunkry, které jste si doma už postavili.

děti s tabletem

Domečky je navíc možné použít jak doma v bytě, tak venku na zahradě. Domeček tak jeden den může být palác pro panenky, druhý den sídlo robotů a třetí klidně indiánská usedlost. Fantazii se meze nekladou a děti si s ním mohou hrát dle libosti a představivosti.

Samozřejmostí je, že jsou domečky vyrobeny z omyvatelných materiálů. Pokud se vám tak domeček při hře umaže, není problém jej dostat zpět do původního stavu.

Další možností, jak zabavit doma v tomto nelehkém období, je hraní společenských her. Deskových her je nespočet a každý si může vybrat dle svého vkusu. Některé hry jsou strategické, jiné vytvořené pro pobavení. Dokonce existují takové, ve kterých můžete zábavnou formou procvičovat například počty, nebo třeba písmenka.

dítě s míčem

Poslední možností je hraní her na počítači. Sice se nejedná příliš o výchovnou aktivitu, ale zato je zábavnější. S dětmi tak můžete odstartovat turnaj v jakékoliv hře. Navzájem se pak můžete předhánět v tom, kdo dosáhne lepšího skóre. Jsou hry, které může hrát více hráčů najednou, pokud tedy máte více počítačů, určitě se velmi dobře zabavíte.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.