Aplikace, které nesmí chybět v žádném smartphonu


0
Categories : Web

Většina lidí bez ohledu na generaci si dnes bez chytrého telefonu, aplikací a internetu nedokáže představit ani jediný den. Otázka, co si nainstalovat přichází především s nákupem nového modelu, ale také při reorganizaci stávajícího systému. Žhavé novinky o technologiích a mobilech najdete na OnlineChlap.cz, kde se každých pár dní můžete těšit na nové články.Apple aplikace tablet

Základem jsou samozřejmě aplikace, díky kterým můžete komunikovat se svým okolím. Kromě nich byste ale neměli zapomínat i na ty, které vám mohou pomoci s rodinným rozpočtem, tříděním důležitých informací nebo s úpravou fotek na Instagram. Záleží jen na tom, co je vaší prioritou.

Snapseed

Tento program je velice oblíbený nejen u běžných uživatelů, ale také u influencerů a cestovatelů. Jde o možnost, jak si velice snadno a rychle v mobilu upravit fotky. Možností máte obrovské množství a měnit můžete kontrast, stíny, světlo, HDR a mnoho dalšího. Navíc tam pohodlně otevřete soubory nejen v klasickém JPG, ale také RAW formátu. Pokud tedy chcete pozvednout své zážitky na vyšší úroveň, lepšího pomocníka k tomu nenajdete.

Spendee

Podívejme se ale i na finance. Z průzkumů vyplývá, že Češi mají s osobním účetnictvím obrovské potíže a i vy se jistě často ptáte, kam se vaše výplata tak rychle vytratila. S tím pomůže Spendee, které si můžete propojit s bankovním účtem, anebo do něj ručně vkládat všechny příjmy i výdaje během měsíce. Stejně tak si můžete vytvořit spořící cíle a přehledně sledovat, jak si vedete.
používání aplikací na mobilu

Freedly

Máte vždy rádi čerstvé novinky z první ruky? Nainstalujte si Freedly. Mnohem lépe se budete orientovat. Jen se vám už nestane, že za deset minut zjistíte, že jste u úplně jiného tématu, než které jste původně hledali. Synchronizovat ho můžete i na několika zařízeních a vyhledávání je možné nejen podle oblíbenosti, ale také podle tagů. Soustřeďte se jen na důležité a ostatní nechte být.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.