I v období letního počasí si děti mnohdy hrají doma


0
Categories : Zboží

Ano, přitom děti vědí, že není problém, aby se jejich dětský pokojík najednou změnil na tajuplný ostrov Sodor, kde mohou probíhat různá a veselá dobrodružství a kde také bydlí nejen mašinka Tomáš, ale také spousta jeho kamarádů. A všichni obyvatelé ostrova, včetně vláčku nabízejí pomoc všude tam, kde je jí potřeba. Ve dnech prázdnin a léta, kdy počasí moc pobytu venku nepřeje, když prší nebo je naopak velké vedro, jsou vaše děti doma, kde si mohou hrát. Ale nemusí si hrát jen s tímto vláčkem, ale je zde možnost pro holčičky i kluky dokoupit k vláčkovým hrdinům plno dalších zajímavých věcí na hraní.

dřevěný vláček

Ty mají jednu společnou věc, kterou jsou právě ty motivy mašinky Tomáš a jeho kamarádů, ano těch, kteří bydlí na ostrově Sodor. Jedná se o hrdiny, které všichni a hlavně naše děti znají z oblíbeného seriálu Mašinka Tomáš. Takže s uvedenými motivy můžete dětem například koupit omalovánky s mašinkou Tomášem, které jsou vašim dětem nejen zábavou při vybarvování, ale také jsou velmi prospěšnou složkou v zdokonalování vývoje jejich obrazotvornosti a kreativity.

zelený vláček

Dalšími věcmi pro zábavu vašich dětí jsou trička, samolepky, barevné voskovky, různé skládačky, hry, a to i karetní, ale také i pohádka mašinka tomáš, ta je po dlouhém letošním období, kdy děti byly doma a všechny pohádky jsou přečtené, velmi potřebná a neokoukaná. A právě pohádkami vlastně vše začalo, tady se všichni dozvěděli o vláčku a jeho kamarádech, o ostrově Sodor, kde mohou a také probíhají různá a samozřejmě veselá dobrodružství a kde také bydlí nejen mašinka Tomáš, ale také spousta jeho kamarádů. Ale možná nevíte, že nejen ti menší z nás tento vláček zbožňují. Je to pravda. Tak jak dospělí lidé sbírali a sbírají známky, nebo autíčka, tak i mnozí z nás dospělých si tu radost udělali, a sbírají od vláčku různé varianty a příslušenství.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.