Ideální bazén pro domácnosti


0
Categories : Zboží


Ještě před pár lety měl klasický bazén jen málokdo. Šlo o velmi drahé zboží, které stávalo stovky tisíc korun. Dnes si můžete koupit svůj vlastní luxusní bazén i vy, protože i velmi dobrý bazén můžete mít do sto tisíc korun, což je oproti dřívějším cenám velmi příznivá částka. Je potřeba mít na něj dostatek místa, protože v případě že si vyberete zapuštěný bazén do země, budete muset na přípravu otvoru pozvat i bagr, který vyhloubí potřebnou jámu, do které se bazénová vana uloží.

žena bazén

Proč zapuštěný?
Zapuštěné bazény působí luxusním dojmem, a nabízí vám možnost si jej vyšperkovat daleko více než bazén, který se umisťuje na povrchu pozemku. Zapuštěná varianta umožňuje umístění daleko většího počtu doplňků, které rozhodně stojí za to. Mít doma tak můžete perlátor, přelivy nebo osvětlení. Pokud chcete mít doma i vy svůj bazén, obraťte se na nás. Jsme dlouholetí výrobci kvalitních bazénů, a umíme i bazény na klíč. Pokud si pohráváte s myšlenkou vlastního bazénu, jste u nás správně. Poradíme vám jaký bazén a v jakých rozměrech pro vás bude ten nej.

Jedním z nejprodávanějších bazénů vůbec je Bourák 5 x 3 x 1.5m, který se vyznačuje dostatečnými rozměry pro běžné použití. Při výběru velikosti bazénu je nutné uvážit, kolik lidí se v něm bude maximálně nacházet a zda půjde o bazén určený k plavání, či spíše k relaxu. Na našem webu najdete naši kompletní nabídku bazénů včetně rad a tipů jak vybrat ten nejlepší bazén.

bazénové schody

Proč si vybrat náš bazén?
Bazény vyrábíme ze speciálního plastu, který byl vyvinut speciálně pro bazény. Je totiž potřeba, aby bazén vydržel opravdu velmi dlouho, a tak musí odolávat vlivům počasí, kterému je bazén vystavený po celou dobu. Proto je nutné se o něj dobře starat, protože jedině tak vám opravdu vydrží. Doporučíme vám i vhodnou péči, díky které bude váš bazén stále jako nový.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.