Kulturní zážitky


0
Categories : Kultura


Také jezdíte anebo chodíte rádi za kulturou? Kultura vlastnÄ› může být opravdu cokoliv. Co vás baví. Jako například kino anebo divadlo. Já moc ráda chodím do kina, v divadle jsem byla zatím jenom dvakrát nebo tÅ™ikrát, ale Å™eknu vám, že divadlo mÄ› nÄ›jak vůbec nenadchlo. Také si vzpomínám, jak jsem do divadla dříve chodila jenom s babiÄkou, byla jsem tam tedy jenom párkrát, dvakrát nebo tÅ™ikrát. Ale babiÄka mÄ› stále pÅ™emlouvala, abych tam do kina nebo do divadla s ní chodila ÄastÄ›ji. Sice ano, kino mám radÄ›ji, ale tam chodím jenom s kamarádkou. Je mi už tÅ™icet pÄ›t let a opravdu nechci jít s babiÄkou zase do kina, protože ona vždycky u filmu usne a mÄ› je potom vždycky trapnÄ›.

BabiÄka má ráda kulturu.

Kolikrát jsem babiÄce Å™ekla, aÅ¥ si tÅ™eba také najde nÄ›jakou kamarádku v jejím vÄ›ku, aby tÅ™eba chodily do kina nebo do divadla spolu. Protože já bohužel už o tohle nemám zájem. Ano, bylo mi babiÄky líto, jenomže já jsem chtÄ›la také chodit za kulturou, ale se svou kamarádkou a také se svým partnerem. A vůbec nevím, jak by tÅ™eba kamarádka a partner reagovali, kdybych sebou na nÄ›jaké výlety anebo na výlety za kulturou brala svou babiÄkou, které bude skoro osmdesát let.

Do kina chodím Äasto s kamarádkou.

Ona by nás akorát zdržovala. HlavnÄ› si prosím nemyslete, že nemám babiÄku ráda, tohle není vůbec žádná pravda, já s ní obÄas zajdu tÅ™eba do divadla, už jsem tam sice nÄ›kolik let nebyla, ale babiÄka tohle stále oddaluje, protože ona chce chodit stále jenom do kina. Jenomže co tam, když tam po půl hodinÄ› usne? MÄ› je potom opravdu velice trapnÄ›, když tam zaÄne chrápat. Myslím si, že tohle by babiÄka také mÄ›la pochopit, že už asi nÄ›jaká kultura není pro ni. A proÄ by se také babiÄka nemohla tÅ™eba dívat na televizi? Myslím si, že kdyby takhle byla doma a sledovala tÅ™eba různé kulturní akce v televizi, tak tohle také pÅ™ece je možné. Myslím si, že za zkouÅ¡ku by babiÄka nic nedala. 

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.