Krásné šaty nejsou jen vzpomínkou na doby minulé


0
Categories : PC

Člověk je tvor společenský a jakožto takový tvor má spoustu příležitostí, jak se do společnosti vypravit. Jedno naše známé rčení tvrdí, že „šaty nedělají člověka“, ale mnozí z nás by si s tímto rčením dovolili nesouhlasit. Každá příležitost je svým způsobem specifická a žádá si dodržování určitých společenských pravidel. Doba první republiky dávno pominula a už jen ve filmech s elegánem Oldřichem Novým můžeme obdivovat vybrané chování tohoto gentlemana, který zpívá do ucha krásným, stylově oblečeným dámám, libé písně o výjimečnosti jejich setkání. V televizi je možno vidět tyto scény už jen povětšinou v těchto filmech pro pamětníky.

Princezna

Realita dnešních dní je ovšem jiná. Jak bylo řečeno, společenských událostí je velké množství. Nepřipadají teď v úvahu akce typu grilování u souseda, nebo oslava narození prvorozeného potomka v širším okruhu přátel. Na mysli teď připadají události, které nazýváme slavnostní. Může se jednat o vyhlášení ankety Sportovec roku nebo Zlatý Slavík. Zahrnout sem samozřejmě lze svatbu, taneční, maturitní ples nebo promoci. Skutečně, kolik příležitostí ke slavnostnímu setkávání člověk má. Muži se na takové akce obléknou do dobře padnoucích smokingů, vyžehlí si (nebo spíše nechají si vyžehlit) puky na svých kalhotách, uvážou kravatu nebo nasadí motýlka a můžou vyrazit. Ať je to ta nebo ta akce, šaty muže jsou relativně neměnné. Ale co žena? Každá by chtěla vypadat jako princezna.

Klíč k úspěchu

A ač jsou ženy stvořeními půvabnými a šaty sice prý nedělají člověka, je krásné kochat se pohledem na půvabná stvoření v krásných šatech. Na nejrůznější společenské akce je tu pro vás salon Zoryana Steknovych Paris, který se postará o Vaše plesové šaty. Velký výběr plesových šatů na různé společenské příležitosti lze u nás koupit nebo jen zapůjčit. Šaty od nás jsou Vaším klíčem k úspěchu.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.