Krásný domek a byt


0
Categories : Byt a dům

Mít vlastní dům anebo byt je opravdu výjimečná věc. Navíc podle mého názoru ten, kdo má vlastní byt, tak je to vlastně úplně prima. Může se rozhodnout, co chce ve svém bytě nebo domě dělat. Teď já sama mám vlastní byt. A mám to štěstí, že jsem ten byt zdědila po mé babičce. A moje babička byla docela šikovná a velmi pracovitá, proto byl její dům velmi krásný a opečovávaný. A taky velmi taková, že byla velká parádnice a ráda zdobila nejen sebe, ale taky byt a zahradu. Moc ráda designovala svůj byt. A kdybyste viděli její zahradu, pak oněmíte úžasem. Navíc její zahrada byla něco dokonalého. Něco jako umělecké dílo.

Děti musí mít pěkný domov.

Navíc i její byt byl perfektní. Měla tam krásné schodiště, které si sama ona navrhla, a vy se jistě ptáte, jak si ho mohla navrhnout. A odpověď je velmi jednoduchá. Ona si navrhla to schodiště, protože špatně chodí, tak chtěla, aby jejich schodiště ještě bylo dokonalé. Navíc měla hodně ozdob a aby všechny ozdoby využila, tak musela mít nějaké místo, kam své ozdoby dát.

Mám ráda krásné byty.

A schodiště byla jasná volba. Díky schodišti se taky babička lépe pohybuje do schodů a taky ze schodů. Navíc je tam opravdu mnoho místa, kam dávat všechny ty závěsné ozdoby a další dekorativní věci. Někomu se to zdá jako dekorace a něco pěkného, ovšem někomu se to nelíbí a myslí si, že je to staromódní a přeplácané. Ovšem je to každého názor a každý má svůj styl a vtip. Babička má něco, co umí skvěle módně skloubit. Navíc byt, který má, je velmi dokonalý v tom, že se v tom dobře hýbe, je takový skoro bezbariérový. Nemusí se nikde mačkat. Navíc to má tři místnosti volné, tak kdyby někdo chtěl z rodiny, tak tam může přespat. Já sama jsem tam už mnohokrát spala a nyní, když je celý byt můj, tak se tam taky pouštím moc ráda ne nějaké návštěvy. nejsem ráda sama, takže společnost mám vždycky ráda a doma ji vítám.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.