Kultura pod hvězdami


0
Categories : Kultura

Ať už na louce v blízkosti historických míst, v amfiteátru či na nádvoří hradů a zámků, lze během letních měsíců zažít nádherný večer. Ve společnosti umění. Pod hvězdami tak zažít večer plný romantiky. Už koncem května se na nádvoří jihomoravského zámku můžete nechat unést koncertní verzí muzikálu Kleopatra. Který diváky převede do doby, kdy egyptská panovnice byla na vrcholu své slávy. Vystoupí v něm řada umělců, kteří v tomto životním příběhu předvedou celý rozsah svého pěveckého umění. Na zámeckém jevišti během letních prázdnin je připraveno pro diváky jak v Čechách, tak na Moravě, jedno z největších dramat, Rusalka. V doprovodu klavíru a harfy si návštěvníci budou moci poslechnout jednu z nejslavnějších oper skladatele Antonína Dvořáka. Představení je hvězdně obsazeno, jak slavnými hudebníky, tak operními pěvci. Pod hvězdným nebem tu čeká diváky nezapomenutelný zážitek.

Představení pod širým nebem

Pokud jste milovníci činoherních představení, čeká na vás během léta velké množství zajímavých her. Jednou z těch, které určitě stojí za zhlédnutí, proběhne pod širým nebem na zámeckém nádvoří, pod názvem Art. Ve kterém se podařilo prostřednictvím tří vynikajících herců přinést na prkna, co znamenají svět, jedno z nejdůležitějších témat. A to je vztah přátelský. Kolik toho vydrží a kolik vzájemné tolerance jsme si schopni poskytnout. Přestože tomu okolnosti nepřejí. S tvojí dcerou Ne je dalším titulem, který je na programu projektu Kultura pod hvězdami. A přinese kromě životního poučení i tolik potřebný smích.

Příjemný večer pod hvězdami

O který se postará dvojice oblíbených herců, která divákům nabídne množství neuvěřitelných situací a na ně navazujících trapasů. Koncert nejznámějších Mozartovských melodií v kombinaci se současnou hudbou. To je v letošní sezóně úplně nový projekt a zájemců o jeho zhlédnutí je opravdu hodně. Spojuje totiž oba žánry. Jak hudbu klasickou, tak i tu současnou, populární. A když se hudebních nástrojů chopí známé smyčcové kvarteto, za doprovodu klavíru a bicích. K tomu pěvecké výkony jak sboru, tak sólistů, nemůže z toho vzejít nic jiného, než příjemný, romantický letní večer.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.