Magická místnost u Vás doma s názvem šatna


0
Categories : Byt a dům

Ať už vlastníte byt či dům, jistě se v něm najde buď malá nebo větší místnost, která je přímo stvořená k tomu, aby sloužila jako šatna. Každá žena chce mít kousek svého ráje. Skříň s úhledně pověšenými hadříky na ramínkách. Šuplíky, šperkovnice nebo závěsné držáky plné doplňků. Šátky, řetízky, náramky, prstýnky, pásky, hodinky, náušnice, potřeby na líčení, ozdoby do vlasů, kabelky. To vše má v dámské šatně své místo.
Bez velkého zrcadla by to ani nešlo! 

zrcadlo s doplňky

A co taková pyramida, kam se dají krásně vyskládat všechny boty a lodičky? Co říkáte, při takové představě? Ať už jste žena a chcete si tento sen zrealizovat nebo muž, který chce udělat velkou radost své přítelkyni či manželce, přečtěte si pár tipů, jak vše hravě zvládnout a na nic nezapomenout. Záleží hodně na tom, kolik máte k dispozici prostoru. To je zásadní a z toho vycházejte. Při velkém prostoru máte samozřejmě více možností. U menšího prostoru musíte už více přemýšlet. Chce to vychytávky, které budou šetřit místo a zároveň šatna nebude o nic ochuzená. Skříně s výsuvným zrcadlem jsou skvělý nápad.

šatna s věcmi

Navíc se z jejich druhé strany dají zavěsit například šperky. Také je dobré mít v šatně něco pohodlného na sezení. Prostě buď jen tak, aby jsme se pokochali naším královstvím nebo třeba pro pohodlí při obouvání či líčení. Zde můžeme zvolit taburet s úložným prostorem. Pokud je ve zvoleném prostoru možnost, tak dobrá volba je i kosmetický stolek. Nádherně vypadají prosklené skříně či šuplíky. Působí luxusním dojmem. Nemělo by chybět ani kvalitní osvětlení. Dále pak vložky na šperky, úložné a závěsné košíky nebo třeba vkusné a decentní dekorace. To vše se hodí. Záleží jen na Vašich možnostech a míře kreativity a fantazie. Meze se nekladou. Důležité je, aby jste se tam Vy cítili nejlépe! Tak jak bude vypadat Vaše vysněná šatna? 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.