Nádherný Karibik


0
Categories : Dovolená

Mít velkou a dlouhou dovolenou vždycky byl můj sen. Nikdy nezapomenu na to, jak jsem měla mít dovolenou dva týdny v Karibiku. Já jsem totiž vyhrála zájezd. Pamatuji si, jaký jsem seděla doma u počítače a všimla jsem si, že je tam nějaká reklama na Karibik. Chvilku jsem se o to zajímala, ale jakmile jsem se začetla dál, tak jsem tam uviděla, že je to soutěž. Soutěž o zájezd do Karibiku! Musím říct, že v Karibiku by to byla opravdu luxusní a ohromná dovolená. kterou bych chtěla fakt zažít. A musím taky uznat, že pravidla té soutěže byla opravdu jednoduchá. Stačilo zakoupit deset výrobků, potom odeslat kódy a byla jsem konečně losování. Potom by po týdnu přišla otázka, na kterou jsem odpověděla, abych byla ve slosování zase.

I hory jsou pěkné.

A byla jsem ráda, když se mi všechno podařilo. Ani nedokážete představit tu velkou moji radost, kdy se mi potom po měsíci ozvali ze soutěže, že jsem vyhrála zájezd do Karibiku. Musím říct, že takovou dovolenou jsem nikdy nezažila a vůbec jsem nevěděla, že takovou dovolenou někdy mít budu. A taky jsem si řekla, že si dám v práci dovolenou, abych mohla jet do Karibiku. Ihned je jsem se v práci taky musela pochlubit, že jsem vyhrála dovolenou v Karibiku. Byla jsem z toho opravdu moc nadšená. A dokonce i mí rodiče. Mí rodiče mi řekli, že kdyby měli peníze navíc, tak by jeli se mnou na dovolenou do Karibiku taky.

Karibik byl luxusní.

Oni by se totiž tu dovolenou museli zaplatit. Ovšem já ne, já jsem dovolenou v Karibiku vyhrála, za což jsem moc ráda. A nikdy na to nezapomenu. A vy jste někdy byli v Karibiku? Myslím, že je to vážně luxusní dovolená, na kterou se vůbec nedá zapomenout. Alespoň tak to cítím já. Taky mám snad sto fotek a jsem za ně ráda. Protože díky fotkám se zase můžete vrátit zpět k dovolené. Navíc fotky jsou taky prima v tom, že můžete díky nic hodně vzpomínat a ukazovat je na různých sešlostech. A vy se chystáte někam, kde si odpočinete?

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.