Pomůžeme vyřešit i Vaše finanční problémy


0
Categories : Zboží

Sníte už dlouho o vlastním bydlení, ale bohužel Vám chybí finance a banka se k Vám otočila zády? Chcete zrekonstruovat byt či dům, ale Vaše žádost o půjčku byla zamítnuta? Dostali jste se do těžké finanční situace a na účtu se Vám objevila exekuce? Všechny tyto příklady mají velmi jednoduché, rychlé a hlavně výhodné řešení v podobě naší hypotéky bez příjmu.

finance

Už podle názvu jste jistě rychle pochopili, že naše nebankovní společnost po Vás nebude při žádosti o půjčku u nás požadovat dokládání Vašich příjmů, což může být výhodné například pro podnikatele a další lidi, kterým se špatně dokazuje příjem, protože třeba dostávají mzdu na ruku či mají jen nějaké brigády či přivýdělky, které banky prostě neberou v potaz.

Další velkou výhodou naší hypotéky bez příjmu je to, že nenahlížíme do bankovního ani nebankovního registru, a právě proto můžete půjčku od nás získat i v případě, že máte na účtu exekuci a můžete peníze použít na její vyplacení. Tím pádem se hodně zkracuje schvalovací proces. Ano přesně tak, úvěr od naší společnosti je vyřízen už během jednoho jediného dne.

A tím stále ještě výhody naší půjčky nekončí. Hypotéka bez příjmu je americkým typem půjčky, který je neúčelový a tím pádem jde využít naprosto na cokoliv. I když jsme nebankovní společností, tak Vám nabízíme stejně výhodný úrok jako banky u tohoto druhu úvěru. Nepožadujeme žádné platby předem ani zbytečné nesmyslné poplatky. Dokonce i při předčasném splacení úvěru po Vás nechceme žádné sankce či poplatky, je zcela zdarma.

bohatství

Naším jediným požadavkem je zástava v podobě nemovitosti, ale ani zde nemusí zoufat ti, kteří žádnou nemovitost nevlastní, protože mohou využít tak zvaného ručitele, který se zaručí svou nemovitostí. Proto neváhejte a využijte naší skvělé nabídky.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.