Zimní dovolená se blíží


0
Categories : Dovolená

Zima je kouzelná v tom, že je plná různých školních prázdnin. Začnout můžete těmi podzimními, pokračovat Vánočními a dojít až k jarním, které bývají od ledna do března dle regionu. Zimní dovolené jsou u nás čím dál oblíbenější, mají totiž tu výhodu, že si můžete vybrat, zda si vyjedete na hory lyžovat či k moři načerpat sluníčko. Co si vyberete?

mušle na písku

Zimní dovolená v tuzemsku

Dovolená v tuzemsku má tu výhodu, že je poměrně levná. Lyžování v českých Krkonoších či Jesenících je velice oblíbené, české lyžařské areály nabízí čím dál více aktivit, které jsou určené pro lyžaře ale třeba i pro začínající děti, nebo pro ty, kteří vůbec nelyžují. V zimě si také můžete užít skvělý wellnes v jednom z našich skvělých hotelů. Obě aktivity můžete samozřejmě spojit. Přes den řádit na sjezdovce a večer si užít odpočinku v sauně či v hotelovém bazénu. Zimní dovolenou v tuzemsku si nezapomeňte dopředu zarezervovat, protože místa bývají obsazená velice rychle.

 Dovolená v zahraničí

V případě zahraničních dovolených si navíc můžete vybrat, zda budete trávit dovolenou u moře v teple, nebo v některém z lyžařských středisek, kterých máme v okolních zemích opravdu velké množství. Na lyže si můžete vyrazit třeba na Slovensko do Tater, do Rakouských Alp, nebo do Italských Dolomit. Tyto lyžařské výlety sice budou mírně finančně náročnější, avšak určitě za to stojí.
zimní krajina

Pokud se rozhodnete vyrazit si v zimě k moři, pak se nebojte. Destinací, ve kterých je v zimě opravdu horko, je hodně. Pokud se rozhodnete vyrazit si na sluníčko, nebojte se kontaktovat kvalitní cestovní kancelář, kde vám určitě poradí, kam v zimě vyrazit a kde vás čeká pěkné počasí. Přece jenom, když v zimě za sluncem, tak ať se vám počasí vydaří.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu zimní dovolené, doufáme, že si ji skvěle užijete a vrátíte se plni nové energie do práce a do dalšího školního roku.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.