Filmový večer v bezpečí domova


0
Categories : Firmy

Filmová studia neprožívají úplně nejlepší časy. Spousta filmů je připravená k distribuci a jejich premiéry jsou už 3-4x odložené. Ty šťastnější projekty se dostávají ven prostřednictvím streamovacích společností, ale nad osudem mnoha filmů stále visí otazníky. Pojďme zapátrat v archivech a najít tipy na dobré filmy https://www.girltime.cz/rady-a-tipy/, které vám možná před léty utekly.

pacifik

Podle autobiografického snímku Cheryl Strayed byl v roce 2014 natočený film DIVOČINA. Hlavní roli si zde zahrála nestárnoucí Reese Witherspoon.

Reese, tedy Cheryl, je mladá žena, která má celou řadu problémů. Zemřela ji matka, krachlo jí manželství, zapletla se s drogami a své partnerské vztahy bere tak nezávazně, že ji to samotnou děsí.

Jednoho dne se rozhodne, že si zabalí domácnost do batohu, spálí za sebou mosty a vydá se na jednu z nejtěžších túr světa: PACIFIK CREST TRAIL dlouhou 1770 km. Pešky a sama. To ji umožní uzavřít jednu životní kapitolu a začít jinou. Vydává se tedy divokým krajem z Mohavské pouště přes Kalifornii a Oregon až do státu Washington. A divák si tak může tuto trasu užít s Wintherspoon, která odložila růžovou barvu a perfektní vzhled a vydala se s batohem plným knih hledat pro Cheryl nový začátek.

mars

Před pár dny světem obletěla zpráva o úspěšném přistání vozítka NASA na Marsu a od toho okamžiku zásobuje pozemšťany fotkami z této planety, kterou by lidstvo chtělo v budoucnu nejen navštívit, ale i osídlit.

Režisér Ridley Scott je krůček před NASA a poslal Mata Damona na Mars už v roce 2015. Ač to hrdina filmu astronaut Mark Watney neměl v plánu, po jedné písečné bouři, kdy posádka kosmické lodi ve spěchu planetu opustila, zůstal Mark na planetě sám. Moc toho neměl, ale i tak se snažil přežít a den za dnem překonával nepohostinnost Marsu v naději, že se přidá k další posádce návštěvníků.

Zvrat v jeho životě nastane v okamžiku, kdy se posádka jeho mise dozví, že Mark není po smrti, jak předpokládali. Posádka navzdory pokynům z řídícího centra přeruší návrat domů a vrací se pro zapomenutého astronauta. Mark se musí nejen udržet na živu prakticky bez jídla, ale ještě procestovat kus nehostinné krajiny, aby použil jednu starou technickou základnu k odchodu z planety.

Oba hrdinové vybraných filmů mají velice silnou vůli přežít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.