Nejošklivější psi: Srdce mají ale ze zlata!


0
Categories : Zvířata

Všichni milujeme zvířata, obzvlášť psy, protože jsou pro nás dobrými společníky. Pokud se rozhodneme si nějakého vybrat, určitě si také vybíráme podle vzhledu, jak nám pes přijde roztomilý, poté až se díváme na jeho vlastnosti, to si nalijme čistého vína. Pes se nám zalíbí a je to láska na první pohled ale ne kvůli jeho vlastnostem. Navíc štěně ještě nemá tak rozvitou osobnost, proto si vybíráme plemena podle toho, jak vypadají a jak se nám líbí. Na světě je kolem 350 plemen psů, kteří tu jsou s námi velmi dlouho a jsou hold našimi parťáky. Všichni víme, že se psí plemena od sebe mohou hodně lišit, někteří jedinci ani nevypadají jako psi. Jiní vypadají jako psi až moc. Jsou tu i plemena, která jsou ošklivá, ale nám to přijde roztomilé a vnímáme je jako krásná, protože psi se jinak ani vnímat nedají. A na tato plemena se nyní podíváme.

bruselský grifonek

Bruselský grifonek

Ten má číslo jedna v tomto stupínku. Má zamáčklý čumáček a působí to velmi vtipně. Navíc celkově je jeho čelist zakřivená a mnohdy má tento mazlíček vady postavení chrupu a mívá dokonce i předkus, což je ale nepříjemná věc a může mít různé záněty v tlamě. Je ale rozkošný a lidem se líbí právě kvůli jeho vtipnému vzhledu. Povaha tohoto drobáska je čilá, hravá a inteligentní. Tento pejsek připomínající opici je skvělým společníkem do rodiny.

čínský chocholatý pes

Čínský chocholatý pes

Jedná se o ošklivého psa, kterého jste už však určitě mohli vidět. Obzvlášť úprava jeho srsti bývá hodně známá, a to že tento pes mívá dost často sestřih srsti ve stylu – dlouhá srst na ocásku a uších. Zbytek těla je úplně holý, což může vypadat komicky. I tak tohoto pejska milujeme a je rozkošný. Určitě nebudete litovat, když si tuto lásku pořídíte.  I přesto, že jste tato plemena našli vypsaná zde, jsou to neuvěřitelně milí tvorové, kteří mají zlaté srdce a budou tu pro vás i v těch nejhorších chvílích.

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.