Partnerská a manželská poradna, která řeší problémy pomocí mediace


0
Categories : Firmy

Hádky na každodenním programu? Nefungující vztah? Propadá se vám manželství do propasti? Nebo už se mezi vámi vytvořila velká jáma, kterou ani jeden z vás nemůže nebo už ani nechce překročit, abyste zase nalezli ve vztahu lásku, pochopení, porozumění a souznění??

Často se říká, že vztahy jsou komplikované, přitom by to mohlo být tak snadné. Ženy by občas mohly udělat něco pro své muže, a muži zase nějakou maličkost pro ženy. Harmonii ve vztahu musíme hledat dlouhá léta a také udržovat vztah ve fyzické kondici, aby byl stále svěží. Lásku jinak hledáme po mnohých letech jen těžko, ale i po kratším časovém období, jako kdyby se občas vypařila do neznáma.

starší manželé

V případech, kdy už si člověk neví rady jsou zde odborná pracoviště, kde vám mohou pomoci. Většinou se jedná o „párovou terapii“, takže docházíte ve dvou a řešíte své problémy.

Hledáte podobnou službu v našem hlavním městě? Nejste spokojení s dosavadní terapií a chtěli byste si najít někoho jiného? Nebo jen váháte a ještě nevíte, zdali to máte vyzkoušet? Pokud se opět s partnerem chcete alespoň trochu normálně bavit, tak to rozhodně stojí za vyzkoušení. Právě proto existuje a funguje mediace praha.

nakreslený obrázek na stěně, zamilovaní

Vyřešit se dají nejenom hádky, ale také nepochopení nebo odcizení. V některých případech se totiž ani nic vážného nestane a my si připadáme, jako kdybychom partnera, partnerku či manžela, manželku nezajímali. Žijeme vedle sebe, aniž bychom si za den řekli alespoň pár slov. To zřejmě není příklad úkladného manželství, přitom jste se určitě kdysi z hloubi srdce milovali. Vraťte lásku zase zpátky do života.

Řešíte nevěru, problémy ve vztahu, psychický nesoulad nebo nemoc, rozchod, rozvod, nevěru či jiné problémy v manželství? I v tomto vám pomůže terapie. Mediace se soustřeďuje na oba zúčastněné a přitom se snaží nenadržovat ani jedné straně, ale snaží se pomoci, abyste společnými silami dokázali řešit běžné věci či problémy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

© Sedmvlku.cz - Všechna práva vyhrazena.